онлайн Миколаїв
П`ятниця 17.09.2021 02:51

Міні-чат
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Mykolaiv.ucoz.ua

Mykolaiv.ucoz.ua стоит $529.00 USD
$529.00 USD
Сколько стоит ваш?

Як обрати найкращий комп’ютер для ігор

В наш час мало кого треба переконувати про необхідність мати комп’ютер. Комп’ютер - це невичерпне джерело інформації, ваш помічник в бізнесі, навчанні і, звичайно, це центр розваг, який зможе в будь-який час підняти вам настрій.


Можливість грати в складні ігри - це майже єдина причина, для чого потрібен дійсно потужний ПК. Послухати музику і подивитися фільм можна фактично на будь-якому комп’ютері, так само як знайти будь-яку інформацію в інтернетіА от сучасну високоякісну іграшку завантажити зможе не кожен ПК. Ми спробуємо дати кілька порад, як вибрати оптимальний комп’ютер для ігор.


Важливим параметром ігрового комп’ютера є наявність потужної відео карти, адже саме вона відповідає за якісну і реалістичну картинку в іграх. Вартість відео карти повинна складати приблизно 35-40% загальної вартості комп’ютера. Інша важлива складова - центральний процесор (хоча зазвичай в рекламах його ставлять на перше місце за важливістю). Ціна цієї комплектуючої повинна сягати приблизно 20-25% загальної вартості комп’ютера. Об’єм оперативної пам’яті може варіюватися. На цю частину краще витратити суму від 5 до 10% вартості комп’ютера. І остання порада - перш, ніж бігти в магазин, зберіть відгуки про ті комплектуючі, які ви бажаєте придбати.

інформаційний блок
Aliexpress INT Aliexpress INT
PC Gaming


Зарабіток в Інтернеті
 3.238.95.208  2021 р.     М И К О Л А Ї В